• Pracujemy od Poniedziałku do Piątku - 8.00 - 14.00
94 347 65 22 sepkoszalin@wp.pl
ul. Morska 10 75-221 Koszalin

SEP o. Koszalin

O nas

Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddziału Koszalińskiego istnieje od 19 maja 1947 roku. Ośrodek Rzeczoznawstwa działa przy naszym oddziale od 1 kwietnia 1977 roku. 

Koszaliński Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich oferuje usługi w zakresie:

organizacji kursów przygotowawczych do egzaminów kwalifikacyjnych dla elektrykóworganizacji kursów przygotowawczych do egzaminów na uprawnienia budowlane dla elektrykóworganizacji szkoleń specjalistycznych (w tym na uprawnienia do pomiarów)przeprowadzania egzaminów kwalifikacyjnych dla osób dozoru i eksploatacji w zakresie elektroenergetycznymorganizacji konferencji naukowo – technicznychorganizacji seminariów promocyjnych i szkoleniowychpośrednictwa w sprzedaży materiałów szkoleniowychdziałalności informacyjnej i doradztwa technicznegoopiniowania wniosków w sprawie nadania rekomendacji dla wyrobów i usług w branży elektrycznej

RYS historyczny:

Początek zorganizowanej działalności inżynierów i techników na Pomorzu Środkowym, przypadł na okres odbudowy państwa po niedawnych zniszczeniach wojennych. Tworzyła się wówczas, na tym terenie, polska administracja państwowa, był to okres uruchamiania od nowa większości urządzeń i instalacji technicznych. Okres zaraz po zakończeniu działań wojennych należał do bardzo pionierskich.

http://www.sep.koszalin.pl/wp-content/uploads/2018/02/1_1170x780-1-470x320.jpg

zapoznaj się z historią SEP-u o. Koszalin ….

Ośrodek Rzeczoznawstwa

Ośrodek Rzeczoznawstwa przy Koszalińskim Oddziale Stowarzyszenia Elektryków Polskich świadczy usługi w zakresie:

opracowanie ekspertyz

prace kontrolno – pomiarowe

opracowanie orzeczeń i opinii

prace regulacyjne i rozruchowe

opracowanie projektów technicznych

konsulting – doradztwo techniczne

Wypełnij i wyślij pytanie